قوانین باشگاه

منشور جاودانه سفر به سرزمین مهر🌱 ثبت نام صرفا از طریق سرپرست پذیرش باشگاه صورت میگیرد.
🌱 حضور بموقع ، راس ساعت اعلام شده در محل تجمع آغازین.
🌱 ❗️حمل و استعمال مشروبات الکلی به هر نحو ممنوع میباشد❗️
🌱 لطفا در این تجمع ورزشی از حمل و استعمال انواع دخانیات و لوازم مربوطه خودداری نمایید .
🌱 صرف حضور در برنامه بمنزله پذیرش سامانه سرپرستی میباشد.
🌱 ابلاغ در کانال بمنزلهٔ ابلاغ به فرد فرد اعضا میباشد.
🌱 لطفا از پوشیدن شلوارک و پیراهن های بدون آستین خود داری نمایید .
🌱 ارائه هر گونه گزارش و خبر در مورد برنامه های اجرا شده به صدا و سیما ، نشریات و سایت های خبری و..... میبایستی با هماهنگی صورت پذیرد.
🌱 تشکیل ، راه اندازی و عضویت در شبکه های اجتماعی مرتبط با برنامه ها میبایست با هماهنگی باشد.
🌱 لطفا در برپایی چادرها الگوی اعلام شده از سوی عوامل برنامه را رعایت نمایید و با نظم و آرایشی ویژه باشد.
🌱 رعایت حدود و ادب در برنامه ها ، خصوصاً برنامه های مختلط و برخورد با بزرگترها و‌ پیش کسوتان عزیز نشان از شخصیت والای شما دارد.
🌱 این گروه *خانواده محور* است ، پس در صورت امکات بمنظور تحکیم بنیان خانواده و افزایش نشاط و سلامت نهاد مقدس خانواده ، لطفاً در صورت امکان بهمراه اعضاء محترم خانواده در برنامه ها شرکت نمایید.
🌱 بعد از برنامه ها در انتشار تصاویر و خاطرات سفر ، رعایت ادب و حرمت همراهان خود را داشته باشید.
🌱 لطفا در طول سفر به بچه های روستایی و عشایر طول مسیر پول و خوراکی ندهید ، این رفتار هرچند انسان دوستانه شما باعث میشود که کودک متانت طبع را از دست بدهد ، بگذارید روح فرزندان ما شریف و نظرش عالی بماند ، اگر قصد کمک به بومیان منطقه را دارید میتوانید از طریق خرید صنایع دستی و محصولاتشان و..... به هدف والای انسان دوستانه خود برسید.
🌱 اگرچه در طول سفر ممکن است از اماکن تاریخی ، مذهبی و سایر جاذبه های دیدنی خاص آن منطقه بازدید شود لیکن کوهستان پایگاه اصلی گردشگری و طبیعت گردی ماست ، پس اگر توان جسمانی و شرایط کوهنوردی را دارید در برنامه ها شرکت نمایید.
🌱 همه شرکت کنندگان در برنامه میبایست دارای بیمه ورزشی باشند و عواقب ناشی از عدم آن بر عهده شما میباشد.
🌱 همراه داشتن پرچم و یا بنر سازمان ، باشگاه و هر گروه دیگر در طول برنامه مجاز نمی باشد (در خصوص بنرهای با محتوای پیام و بزرگداشت و ...... هم لطفا از قبل هماهنگی نمایید)
🌱 به دلیل افزایش نظم گروهی حضور در برنامه ها با خودرو شخصی مگر در موارد خواص مجاز نمیباشد (همراه داشتن همسر باردار و یا کودک خردسال دلبندتان)
🌱چنانچه بدلیلی قصد جدا شدن از گروه را قبل از پایان برنامه دارید میبایستی از قبل هماهنگ نمایید.
🌱 در صورت انصراف از شرکت در برنامه چنانچه تا زمان حرکت جایگزینی مناسب برای شما نباشد بمنظور جلوگیری از زیان سایر شرکت کنندگان در برنامه ، مبلغ کرایه اتوبوس از شما کسر میگردد.
🌱 میبایست تمام وسایل مورد نیاز اعلام شده در برنامه را همراه داشته باشید و چنانچه فاقد هر کدام از لوازم میباشید حتماً از قبل اطلاع دهید.